Рецепт мастики Медова

Рецепт мастики Медова

Захоплення, що переросло в роботу.

Нещодавно, гортаючи сторінки інтернету, наштовхнулася на чудовий тортик, який одразу привернув мою увагу. Дуже ніжний на симпатичний тортик був зроблений у місті Волочиськ кондитером Школьнік Наталією.

Тортик кондитера Школьнік Наталія, місто Волочиськ

Тортик кондитера Школьнік Наталії, місто Волочиськ

Оскільки Наталія вже давно наш клієнт, мені вдалося в неї розпитати деякі секрети кондитерського мистецтва , а також думку щодо продукції, яка продається для кондитерів українського виробника.

Наталія почала випікати торти не більше двох років тому, але її ріст у цій справі просто вражає, тортики зараз неймовірні. Звісно, майстриня відвідує різні курси для кондитерів, щоб пропонувати сучасні тенденції для замовників. Перший тортик був зроблений для сина, певно всі так починають, а потім захоплення може перерости в роботу, яку любиш.

Перший тортик кондитера-початківця Школьнік Наталія, місто Волочиськ

Перший тортик кондитера-початківця Школьнік Наталії, місто Волочиськ

Звісно, ми поцікавилися рецептом мастики. Наталія користується рецептом мастики на основі меду, який можна знайти в інтернеті, що вона й зробила. От наводимо Вам один з прикладів такого рецепту. Потім кожен кондитер адаптує під себе рецепт.

  • Необхідна пудра дрібного помолу – 600 г
  • 3 cтолових ложки желатину
  • 3 ст ложки води
  • 120 г меду (можна замінити інвертним сиропом)

Желатин попередньо потрібно замочити у воді протягом 20..30 хв, потім розтопити у мікрохвильовій печі, додати мед (сироп). Готову суміш додати в пудру та гарненько все вимісити. Простий рецепт, але деталі мають значення.

Наталія надає перевагу мастиці домашнього приготування, оскільки вона чудово відповідає вимогам кондитера. Раніше був досвід роботи з мастикою Добрик, але вона, за словами  майстрині, не підходить для квітів та дрібних деталей, може кришитися при висиханні. Щодо барвників , то на думку кондитера,барвники Украса не такі насичені як імпортні, мала палітра кольорів, синій і зелений зовсім не подобаються, а от жовтий, коричневий, червоний можна використовувати сміливо.

Ось фіолетовий барвник фірми Украса в роботі)

Барвник Украса фіолетовий, робота Наталія Школьнік, місто Волочиськ

Барвник Украса фіолетовий, робота Наталії Школьнік, місто Волочиськ

Для гарних надписів на тортах  Наталія використовує вирубку алфавіт алфавіт, ось декілька її робіт, які надихають. Приємного перегляду)

 

Залишити відповідь