Як зробити гарний надпис на десертах

 

Як зробити гарний надпис на десертах

Досить часто всім кондитерам доводилося вирішувати проблему гарного надпису на тортикові. Щоб всі літери були рівні, однакової висоти та нахилу. Завдання не з простих для того в кого з почерком не дуже.

Тому пропонуємо Вам ряд інструментів, що значно полегшать Вам Вашу роботу у створенні надписів на цукрових тортах та тістечках.

  • 1) Молд силіконовий Алфавіт :http://iryska.com.ua/product/123-3/ невеличкі літери, можна спробувати більші : http://iryska.com.ua/product/678/. Літери виходять об’ємні та акуратоно написані.
  • 2) Вирубки, такі як ось ця: http://iryska.com.ua/product/456/, Мастику спочатку потрібно розкатати за допомогою качалки , а потім вирізати необхідні  літери.
  • 3) Трафарети алфавітhttp://iryska.com.ua/product/12234/  можуть бути таким або вибрати інший стиль літер. За допомогою трафарети можна нанести надпис харчовими фломастерами, барвниками або айсингу.
  • 4) Печворк, на готовому виробі наносите відтиск. потім або його обводите харчовими фломастерами або залишаєте так як є. http://iryska.com.ua/product/123456/
  • 5) За допомогою крему через кондитерський мішок та насадку для надписів ( отвір насадки може бути тоненький або трішки більший. Кондитер Сам обирає, який йому отвір краще взяти для надпису). Можна також замість крему використовувати айсинг. http://iryska.com.ua/product/122334/

Ось такі варіанти пропонуються  кондитерам для того, щоб зробити гарний надпис на цукрових тортах, тортиках з мастики та різних десертах.

Робота Марини Басюк. Місто Рівне

Робота Марини Басюк. Місто Рівне

 

 

Залишити відповідь