Мигдаль, як росте мигдаль
Мигдальне борошно ще нещодавно здавалося чимось фантастичним, купити його можна було тільки в спеціальних магазинах або приготувати самостійно (останній варіант не завжди тішив якістю помелу).
На сьогодні мигдальне борошно стало більш доступне, тому можливість спробувати приготувати мигдальне печиво значно зросла. Звісно, для випікання відомого макаронсу треба ще неабиякі знання, а от звичайне мигдальне печивко не таке вимогливе.
Тема нашої статті зовсім не про борошно, а про мигдаль і як він росте. Я, наприклад, не задумувався над цим питанням. Поки одного дня у відпустці не натрапив на горішок. Розбивши, зрозумів, що стою біля мигдального дерева.
Дерева невисокі до 3..5 метрів, але можуть досягати 8 метрів, росте групками по 3–4 дерева. Листя схоже на листя черешні. Квітне в березні-квітні, а плоди можна збирати вcередині літа. Дерево живе до 130 років, а плодоносить з 3–5 років свого життя до 50 років. В Україна поширений в Криму, росте на гористій та кам’янистій місцевості 800–1600 метрів над рівнем моря. Мигдальне дерево може перезимувати з температурою до –25°С, але погано переносить весняні заморозки. Найбільшу частину мигдалю для світу постачає американський штат Каліфорнія.
Італія, Сицилія теж вирощує мигдаль, тому в них досить популярні марципанові тістечка та різні ласощі з додаванням мигдалю.
Якщо ж Ви хочете проексперементувати та приготувати макаронс, ось рецепт: https://iryska.com.ua/cake-macarons/
або https://iryska.com.ua/pechuvo/
Купити мигдальне борошто можна також і в нас (інтернет-магазин Іриска); ми продаємо по 100 г, 500 г та 1 кг: https://iryska.com.ua/product/jdgkjfdg/
Дякуємо за прочитання та (якщо наважитеся) вдалого приготування!